Цього року формат свята з нагоди Дня знань і Першого дзвоника початку нового навчального року дещо змінився. На свято в актовій залі зібралися вчителі та учні 1-х, 9-х та 11-х класів. А класні керівники інших класів провели урочистий перший урок особисто. Для них урочисто пролунав перший в цьому навчальному році дзвінок. Йому передувало святкове привітання від адміністрації школи.
Дружня шкільна родина прийняла у свої обійми 3 перших класи — 100 першачків. В нинішній святковій програмі колектив школи намагався максимально створити сприятливу позитивну атмосферу для нового поповнення. Для цього було задіяно улюблені персонажі з відомого і популярного мультфільму – енергійні та смішні посіпаки. Несподівана зустріч з улюбленим мультяшним героєм лише додала школярикам радісного настрою і допомогла швидше призвичаїтися до навчання в школі.
Фішкою святкового дня було і креативне посвячення першокласників в учні. Зафільмувавши цей урочистий момент, директор школи Олена Знак, вручила кожному класу флешку з першою світлиною для наступного шкільного життєпису.