29 вересня в СШ№76 ім. О.Гончара відбулось свято – День працівників освіти. На вчителів чекав сюрприз та святковий прайм-тайм від усієї учнівської спільноти.

З самого ранку в учительській школи всі вчителі долучилися до створення колективного шедевру мистецтва та подивилися відео кліп про чарівних освітянок, які працюють в СШ №76, а також отримали музичний подарунок від учня 9-В класу Андрія Бойко та учениці 11-А класу Міліни Тодореску.
Під час свята заступнику директора з навчально-виховної роботи Рубан Людмилі Йосипівні вручили Почесну грамоту Верховної Ради України, якою її нагородили за особливі заслуги перед народом.
На свято до своїх вчителів завітала випускниця 2015 року Поліна Ткач – володарка титулу «Міс України 2017». Завершився день чудовою екскурсією в парк Феофанія. Професія «учитель» – не нудна щоденна справа,- Це – наче світло у імлі,- Найвищий сан, одвічне право,- Ростити особистість на Землі!