Щиро вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

14 жовтня наша країна відзначає День Захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!».

Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

13 жовтня до Дня українського козацтва, Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці в школі відбувся захід «Ми нащадки козацького роду». Під час якого учні 5-А, 5-Б та 5-В класів продемонстрували свої знання з історії, традицій і духовних цінностей та військової слави і звитяги українського козацтва; патріотичні почуття, інтерес до вивчення і збереження історії українського народу та вшанування нинішніх героїчних захисників Вітчизни.