Шостого грудня, починаючи з 1993 року, в Україні відзначається День Збройних сил України – День українського війська.

Це свято мужніх, сильних духом і тілом військових, які ризикуючи собою, захищають національну безпеку держави Україна і наше мирне життя.

То ж вчора, з нагоди вшанування української армії, у нас відбувся святковий шкільний військовий парад. В ньому взяли участь учні 5-х та 6-х класів, – шість класних команд.

За умовами святкового дійства учні 5-6 класів продемонстрували елементи армійського одягу певного роду військ, вміння злагоджено марширувати та позмагалися у мистецькому конкурсі.

Керував парадом вчитель предмету «Захист Вітчизни», учасник бойових дій в Афганістані 1983-1985рр. та учасник бойових дій в зоні АТО 2014-2015рр. – полковник Молоков Микола Миколайович.

Дружня шкільна родина привітала батьків, які прийшли підтримати власних дітей та допомагали готуватися до свята. В нашій школі навчаються діти, батьків яких безпосередньо стосується нинішнє свято,- вони військовослужбовці. Таких у нас  – 25.  Серед присутніх батьків були і справжні герої нашого часу – учасники бойових дій, які захищали мирне життя і рідну неньку Україну: Іванов Василь Іванович, Ткач Андрій Миколайович.

Честь і шана, глибока вдячність, дорогі наші герої. Зичимо вам доброго здоров’я, благополуччя в родинах і мирних буднів.