СПИСОК

дітей, рекомендованих до зарахування до 1 класу

2018-2019 н.р.

    1.            Андреєв
    2.            Антоненко
    3.            Апанасчик
    4.            Балаба
    5.            Безкоста
    6.            Біла
    7.            Білецька
    8.           Бовкун
    9.            Богомолова
    10.            Богорад
  11.            Бойко
  12.            Брига
  13.            Бугаєнко
  14.            Вадзюк
  15.            Василюк
  16.            Вербіна
  17.            Вишневська
  18.            Воропай
  19.            Габрієлян
  20.            Галіч
  21.            Гамрецький
  22.            Гарапач
  23.            Гарбуз
  24.            Гекалюк
  25.            Герей
  26.            Годлевська
  27.            Грищенко
  28.            Дабіжа
   29.          Данилік
  30.            Дацюк
  31.            Дем’яненко
  32.            Дерев’янко
  33.            Джанбозоргі
  34.            Дзюбенко
  35.            Дудник
  36.            Єгоров
  37.            Єгорова
  38.            Ємельянов
  39.            Задорожній
  40.            Заруба
  41.            Захаренко
  42.            Зацаринна
  43.            Звєрєва
  44.            Зубкова
  45.            Іванова
  46.            Ісаєв
  47.            Климчук
  48.            Козюра
  49.            Козяр
  50.            Колбасін
  51.            Коляда
  52.            Корбан
  53.            Коцюба
  54.            Кравчук
  55.            Красножон
  56.            Кривошеєв
   57.            Курило
  58.            Кутненко
  59.            Кучер
  60.            Кучинська
  61.            Лавренчук
  62.            Лампицький
  63.            Лисюченко
  64.            Лиськов
  65.            Литовченко
  66.            Лозько
  67.            Майданюк
  68.            Майструк
  69.            Мазур
  70.            Манжелій
  71.            Манойленко
  72.            Мудрицька
  73.            Нагурна
  74.            Найденко
  75.            Налчаджі
  76.            Науменко
  77.            Негрій
  78.            Нестерук Є.
  79.            Нестерук С.
  80.            Олішевський
  81.            Омельченко
  82.            Опанасенко
  83.            Павлусенко
  84.            Підлужний
  85.            Піщенюк
  86.            Плужник
  87.            Прокопенко
  88.            Раза
  89.            Репук
  90.            Рудяк
  91.            Рябуха
  92.            Садовська
  93.            Салосич
  94.            Сердюк
  95.            Серікова
   96.            Скородзієвська
  97.            Сліпенко
  98.            Сушкіна
  99.            Схейбал
100.            Тищенко В.
101.            Тищенко Є.
102.            Фурсенко
103.            Ходикіна
104.            Холодна
105.            Хуртіна
106.            Цівінська
 107.            Чалий
108.            Черевко
109.            Чуб
110.            Шаповал
111.            Шевель
112.            Шевченко М.
113.            Шевченко С.
114.            Шевчук
115.            Шквара
116.            Шпаченко
117.            Щербак
118.            Щур
119.            Юрченко А.
120.            Юрченко М.
121.            Яворський
122.              Ярошивець
123.            Яцюк
                       Вільних місць у 1-і класи на 2018-2019 навчальний рік немає. Жеребкування проводитись не буде.