Шановні учнівська та батьківська громади нашої школи! Педагогічний колектив закладу щиро вітає всіх вас із світлим Святом Великодня!
Сердечно бажаємо всім вам міцного здоров’я, доброти, терпіння та милосердя в цей непростий для всіх нас час. Миру та злагоди у ваших родинах та Божого Благословення!
Незважаючи на складну ситуацію – наша школа продовжує працювати і творити нові досягнення. Адміністрація школи безмежно вдячна нашим вчителям, які продовжують дистанційно навчати учнів, проводять онлайн уроки, організовують проектну роботу. Ми вдячні нашим учням і батькам за те, що активно продовжують здобувати знання, опановують нові форми і методи роботи. Ми всі робимо Великі справи! Ви – Наша Гордість! Пишаємося вами! Зі Святом! Христос Воскрес!
Цього тижня вівторок розпочинає навчальний тиждень з новими завданнями на 21-24 квітня:
Розклад онлайн уроків
Початкова школа