Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення було ухвалено Урядом. А це означає, що ми всі продовжуємо працювати з використанням технологій дистанційного навчання. І вчителі, і учні нашої школи дуже вправно справляються з новою формою навчання!
Нагадуємо вам про наші поради, аби ви вдало розпоряджалися своїм часом та могли якісно навчатися за системою дистанційної освіти.
1. Зробіть розпорядок свого дня чітким. Радимо вам займатися кожен день в один і той самий період часу. Саме тоді, на підсвідомому рівні ваш мозок буде працювати набагато краще, адже він знає, що в цей період буде надходити нова та корисна інформація.
2. Навчіть ближнього. Позаймавшись, спробуйте розповісти весь матеріал друзям, знайомим чи батькам. Так матеріал відкладеться на довго у вашій голові.
Користуйтеся нашими порадами та навчайтеся вдома на всі 200! Зовсім скоро повернемося у звичайний ритм життя!

Розклад онлайн уроків
Зарубіжна література