№ з/п Прізвище, імꞌя дитини Клас Призове місце, предмет
1 Ковальчук Андрій 5-А І – математика
2 Соболєва Євгенія 5-А ІІ – математика
3 Дев’яткіна Олена 5-В І – математика
4 Трембак Поліна 5-В ІІ – математика
5 Грищенко Яна 5-В ІІ – математика
6 Самолудченко Микита 5-В ІІІ – математика
7 Антоненко Вікторія 6-А ІІ – українська мова та літ-ра
8 Церцея Валерія 6-А І – математика
9 Атаманчук Юлія 6-А ІІ – українська мова та літ-ра
10 Лозова Софія 6-Б ІІІ – українська мова та літ-ра

І – математика

11 Куриленко Маргарита 6-Б ІІ – математика
12 Баранов Тимофій 6-В І – українська мова та літ-ра
13 Захаренко Марія 6-В ІІІ – українська мова та літ-ра ІІІ – математика
14 Шевчук Дар’я 7-А І – українська мова та літ-ра

ІІ – зарубіжна літ-ра

ІІІ – математика

І – хімія

ІІ – фізика

15 Антоненко Юлія 7-А ІІ – українська мова та літ-ра

ІІІ – хімія

16 Безщасний Роман 7-А ІІІ – українська мова та літ-ра

ІІ – математика

ІІ – хімія

І – фізика

17 Гаврильченко Вікторія 7-А ІІІ – зарубіжна літ-ра
18 Антоненко Денис 7-А ІІІ – фізика
19 Лисенко Ольга 7-Б ІІІ – українська мова та літ-ра
20 Сібілєва Поліна 7-Б І – українська мова та літ-ра

І – зарубіжна літ-ра

21 Нам Діана 7-Б ІІІ – зарубіжна літ-ра
22 Брей Вікторія 7-Б ІІ – образотворче м-во
23 Попілянський Євген 7-В ІІ – зарубіжна літ-ра

І – хімія

ІІІ – образотворче м-во

24 Білоконь Дар’я 8-А ІІ – зарубіжна літ-ра
25 Лукашенко Олександра 8-А ІІ – математика

ІІІ – образотворче м-во

ІІ – географія

26 Плужник Софія 8-А ІІІ – зарубіжна літ-ра
27 Опенько Надія 8-А ІІ – хімія

ІІІ – трудове навчання

28 Горбан Ярослав 8-А І – трудове навчання
29 Клімов Михайло 8-А ІІ – трудове навчання
30 Блажченко Денис 8-А ІІІ – трудове навчання
31 Полосенко Юлія 8-А ІІ – образотворче м-во
32 Стружко Марія 8-Б ІІІ – українська мова та літ-ра

ІІ – історія

33 Корнієнко Дарина 8-Б ІІІ – українська мова та літ-ра

ІІІ – зарубіжна літ-ра

34 Ліщенко Софія 8-Б ІІІ – історія
35 Чагайна Анна 8-Б ІІ – трудове навчання
36 Басан Антон 8-В І – українська мова та літ-ра

ІІ – фізика

37 Таратуто Яна 8-В ІІ – українська мова та літ-ра

ІІ – біологія

І – географія

38 Дев’яткіна Анастасія 8-В ІІ – українська мова та літ-ра

І – зарубіжна літ-ра

ІІІ – біологія

І – історія

І – географія

39 Журба Аліна 8-В І – біологія

ІІ – географія

40 Прокопенко Роман 8-В ІІІ – хімія

ІІІ – географія

41 Баранов Іван 8-В ІІІ – фізика
42 Карпова Уляна 8-Г ІІІ – українська мова та літ-ра

І – математика

І – хімія

І – фізика

І – трудове навчання

43 Костюк Ангеліна 8-Г ІІІ – математика
44 Катаєва Яна 9-А ІІІ – українська мова та літ-ра
45 Шпот Іван 9-А І – біологія

І – хімія

І – фізика

ІІІ – історія

І – трудове навчання

46 Мартиненко Марія 9-А ІІ – біологія

ІІ – хімія

ІІ – фізика

ІІ – історія

47 Коливай Сергій 9-А ІІІ – хімія
48 Маленкова Уляна 9-А І – образотворче м-во
49 Шургай Дарина 9-А ІІІ – географія
50 Лятавська Діана 9-Б І – українська мова та літ-ра

І – зарубіжна літ-ра

ІІ – образотворче м-во

І – географія

51 Бурмака Аліна 9-Б ІІ – українська мова та літ-ра
52 Маркіна Вероніка 9-Б ІІ – українська мова та література

ІІІ – зарубіжна літ-ра

ІІІ – правознавство

53 Мироненко Дар’я 9-Б ІІІ – українська мова та літ-ра

ІІ – зарубіжна літ-ра

54 Галліні Ілля 9-Б ІІІ – трудове навчання
55 Яценко Денис 9-Б ІІ – трудове навчання
56 Євдошенко Данило 9-Б І – інформаційні технології
57 Гудзіцька Дар’я 9-В ІІІ – українська мова та літ-ра
58 Яновська Марина 9-В ІІІ – зарубіжна літ-ра

ІІІ – інформаційні технології

59 Коломовченко Назар 9-В ІІІ – біологія
60 Воробей Ілля 9-В ІІІ – фізика

ІІ – географія

61 Осламовська Валерія 9-В І – образотворче м-во
62 Пілаф Катерина 9-В ІІІ – образотворче м-во
63 Роман Анатасія 9-В І – образотворче м-во
64 Татарчук Катерина 9-В І – географія
65 Корж Анна 9-В ІІ – географія
66 Демченко Олексій 9-В І – правознавство
67 Ганисик Артем 9-В ІІ – правознавство

ІІ – інформаційні технології

68 Чан Лиу Чі 10-А ІІ – українська мова та літ-ра
69 Блаженко Єлизавета 10-А ІІІ – українська мова та літ-ра

ІІІ – географія

70 Мельниченко Катерина 10-А І – зарубіжна літ-ра
71 Тарасова Валерія 10-А ІІ – зарубіжна літ-ра

ІІІ – біологія

72 Сліпчук Анастасія 10-А ІІІ – зарубіжна літ-ра
73 Курило Анастасія 10-А І – біологія

ІІІ – правознавство

74 Парчевський Максим 10-А ІІ – біологія
75 Бондаренко Микола 10-А ІІ – географія

І – правознавство

76 Шпирин Іван 10-А І – інформаційні технології
77 Йовенко Олексій 10-А ІІ – інформаційні технології
78 Пилипенко Вікторія 10-Б І – українська мова та літ-ра

ІІ – хімія

ІІІ – фізика

І – географія

ІІ – правознавство

79 Удовиченко Катерина 10-Б ІІ – хімія
80 Зінзівер Поліна 10-Б І – географія
81 Гарбуз Максим 11-А І – українська мова та літ-ра

ІІ – фізика

ІІІ – історія

ІІІ – історія

І – географія

ІІ – економіка

82 Артеменко Анастасія 11-А ІІ – хімія

ІІ – педагогіка і психологія

83 Яковенко Богдан 11-А ІІ – педагогіка і психологія
84 Реутенко Олександр 11-А ІІ – педагогіка і психологія
85 Литвиненко Ілона 11-А ІІІ – педагогіка і психологія

ІІІ – економіка

86 Марченко Євгеній 11-А ІІІ – географія
87 Кузьмічова Марія 11-Б ІІІ – українська мова та літ-ра

ІІІ – зарубіжна літ-ра

ІІ – географія

88 Трандашир Юлія 11-Б ІІІ – біологія

І – фізика

ІІІ – географія

ІІІ – інформаційні технології

89 Борзілов Дмитро 11-В І – українська мова та літ-ра

ІІ – зарубіжна літ-ра

І – фізика

І – біологія

І – хімія

ІІ – історія

І – економіка

90 Макарук Маргарита 11-В ІІ – українська мова та літ-ра

ІІ – зарубіжна літ-ра

ІІІ – хімія

91 Прищепюк Світлана 11-В ІІ – українська мова та літ-ра

І – зарубіжна літ-ра

ІІІ – хімія

І – історія

92 Кваша Катерина 11-В ІІІ – українська мова та літ-ра
93 Крисанова Іванна 11-В ІІ – біологія

І – історія

94 Шуліка Олександр 11-В І – інформаційні технології
95 Вакім Джоні 11-В ІІ – інформаційні технології

Пенреможці

ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 н.р.

п/п

Прізвище, ім’я учня

Навчальний заклад

Клас

Секція

Назва роботи

Керівник роботи

Місце

на І етапі

Членство в МАН (слухач, член МАН)

Відділення: українська філологія та мистецтвознавство

1 Кравчук Аркадій Андрійович СШ № 76

ім. Олеся Гончара

11-Б Українська література Образ жінки у творчості Тараса Григоровича Шевченка Прищепюк Н.В.

ІІІ

Дійсний член МАН

Відділення: технічні науки

2

Кравчук Аркадій

Андрійович

СШ № 76

ім. О. Гончара

11-Б Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження Електромеханічна система мікроавтобусу з акумуляторно-суперконденсаторним живленням Кабула В.П.

І

Дійсний член МАН

Відділення: філософія та суспільні науки

3 Вагін Антон Генадійович СШ № 76

ім. О. Гончара

11-А Філософія Сучасно модель держави – власний погляд Морозюк Ж.Б.

ІІ

Кандидат у дійсні члени МАН