педагог-організатор

Болдирева Антоніна Олексіївна

День учнівського самоврядування

9 грудня у школі відбувся щорічний День учнівського самоврядування. Цього дня чекали всі учні, адже не завжди випадає шанс провести урок замість вчителя. Весь день адміністрація школи слідкувала за чітким виконанням плану роботи, а їх «молодші» заступники виконували дуже відповідальну роботу.

З впевненістю старшокласники отримали такі «посади»:

Фесенко Катерина – Президент учнівського самоврядування – дублер директора

Руденко Єлизавета –  дублер заступника директора з навчально-виховної роботи

Марчук Ганна – дублер заступника директора з виховної роботи

Амельченко Анна – дублер заступника директора з навчально-виховної роботи (молодша школа)

Цируль Валерія, Ткач Поліна – дублери заступників директора з навчально-виховної роботи

Сокур Дар´я, Дембік Анастасія – дублери  секретарів

Побережник Марія – дублер соціального педагога

Терещенко Лілія – дублер психолога

Потапова Аріна – фотокореспондент

Прищепюк Світлана, Макарук Маргарита – бібліотекарі

Олександра Бородіна та Кругляк Христина- дублери медсестри

«Заступник директора» Ганна Марчук провела нараду для  класних керівників та зробила рейд-перевірку зовнішнього вигляду учнів школи.  «Майбутні вчителі» на уроках розказували цікаві факти, проводили математичні диктанти, показували презентації та слідкували за порядком у школі.

DSC 0154

Президент учнівського самоврядування в якості «директора» школи провела робочу нараду зі своїми «заступниками», на якій вони продумали план роботи на цілий день. Згадали про своє дитинство і вчителі, коли знову сіли за шкільну парту. Отож, таке незвичайне перевтілення сподобалося і дітям, і вчителям.

Презентація учнівського самоврядування класів “Знайомтесь, лідери!”

З метою виявлення, підтримки та заохочення лідерів учнівського самоврядування, створення умов для розвитку інтелектуального, морального, фізичного розвитку учнівської молоді, реалізації їх творчого потенціалу; активізації роботи в учнівських колективах, виявлення та підтримки талановитих учнів, які мають нахил до організаторської роботи та підвищенню авторитету, 22 жовтня в  школі  відбувся конкурс на кращу модель учнівського самоврядування «Я – лідер».

В конкурсі взяли участь учні 7-8 класів. Представники учнівського самоврядування класів мали показати протягом п´яти хвилин свою модель управління в музично-спортивно-розважальній формі.

У запеклій боротьбі перше місце розділили учні 8-А та 8-Г класів. До речі, учні 8-Г класу стали відкриттям року, а 8-А – артистами великої сцени – саме такі номінації отримали переможці. ІІ почесне місце завоювали учні 8-Д класу, а ІІІ – учні 8-Б класу. Не залишились без нагород і решта класів. У номінації «Сильні духом» нагороджені учні 7-А класу, номінацією «Екстремали» – учні 8-В класу.

В нашій школі вчаться талановиті, розумні та небайдужі діти, для яких завжди цікаво і актуально громадська активність, і які знають і вміють робити, те, що робить їх лідерами.

Квест “Веселий світлофор”

У рамках проведення Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі», у школі 24 вересня 2015 року для учнів 4-х класів членами учнівського самоврядування «Гармонія» було проведено квест «Зелений світлофор». На центральному вході школи команди отримали карточки, на яких було закодовано дорогу до станцій, таких як: «Ерудит», «Дорожні знаки», «Домедична допомога».

Прибувши до станції, учні розгадували кросворди, розшифровували шифрограму з правил дорожнього руху, надавали домедичну допомогу. Напередодні квесту команди отримали домашнє завдання: підготувати номер художньої самодіяльності.

А після відвідування станцій команди 4-х класів брали участь у спортивній естафеті, «стріляли»    тенісними м´ячиками по великому світлофору, набиваючи собі бали.

Перше місце виборола команда 4 – Б класу, друге місце зайняв 4 – В клас, а трете місце посіла команда учнів  4 – А класу.

Протягом квесту учні 4-х класів показували свою кмітливість, спритність, вміння володіти спортивним інвентарем, а саме головне – всі отримали задоволення від квесту-гри.